Czwarte spotkanie

by

10 marca odbyło się czwarte już spotkanie klubu mam. Zapraszam za to do przeczytania relacji Joanny:
,,Bardzo dziękuję wszystkim mamom za przybycie, zwłaszcza nowym. Cieszę się, że nasz klub odwiedziło już tyle mam z dziećmi . Dotarła do nas także babcia ze swoim wnuczkiem, który początkowo trzymał się jej kurczowo, a potem już sie bawił z innymi dziećmi. Ponieważ ja byłam,,porwana” przez wizażystkę z miesięcznika,,Dobre Rady” bardzo dziękuję moim koleżankom-Gosi i Martynie za wyręczenie mnie z roli ,,przywitania”. Dziewczyny, zrobiłyście to super i teraz już mogę np. sobie pochorować, gdyż będę wiedziała, że mogę na was liczyć. Dziękuję też Marysi, która pierwszy raz podjęła się zebrania pieniążków od każdej z nas po 2zł na nasze potrzeby-zakup owoców dla dzieci, kawy, wody itp. Myślimy także o kupnie jakiś pomocy dydaktycznych dla starszych dzieci.
Zostały stworzone ankiety dla każdej z Was ,abyście napisały dlaczego przyszłyście, czego oczekujecie, co byście chciały tutaj wnieść. Jest to bardzo ważne, bo klub powstał dla Was, z myślą o Was,ale nie ma tutaj nikogo na etacie i chciałabym, aby wszystkie mamy przyłączyły się do tworzenia naszego klubu. Jeżeli czułaś,że było nudno, daj coś od siebie, zaproponuj coś , zaproś kogoś. Wtedy będe wiedziała,że wspólnie zależy nam na naszym dobru i dobru naszych dzieci..
Nowa koleżanka przyniosła nam zeszyt z piosenkami, wierszykami i,zabawami. Są super! Na pewno będziemy to wykorzystywały. I o taką współpracę chodzi. Jeszcze raz wszystkim dziękuję” Joanna

dsc_0003

dsc_9957

dsc_0031

dsc_0014

Za zdjęcia bardzo dziękujemy panu Jackowi z „Dobrych Rad”.

Reklamy

%d blogerów lubi to: