Spotkanie z panią Izabelą Górnicką-Zdziech

by

17 marca odbyło się kolejne – już czwarte spotkanie naszego Klubu; działamy już miesiąc. Nasz mały jubileusz świętowała z nami Pani Izabela Górnicka – Zdziech: pisarka i mama, m.in. autorka książki „Mama ma etat w domu”.
Spotkanie miało jak zawsze charakter nieformalny, Pani Iza opowiedziała o swoich zawodowych perypetiach i planach a także dzieliła się swoimi doświadczeniami z bycia mamą dwóch synów i córeczki; bardzo dziękujemy za spotkanie i liczymy, że kontakt z Panią Izą nie urwie się.
Po raz drugi zbierałyśmy dwuzłotowy „podatek”, tym razem Marysie godnie zastąpiła Karolina – bardzo dziękujemy 🙂 . Część pieniędzy zebranych ostatnio została wydana na poczęstunek dla dzieciaczków i kawkę dla mam, ale też sporo zostało; nadwyżkę będziemy odkładać a gdy zbierze się większa suma przeznaczymy ją na materiały plastyczne, warsztaty dla nas lub inny cel, który oczywiście zostanie w Klubie przedyskutowany;
Również we wtorek dołączyły do nas kolejne, nowe mamy, bardzo nas to cieszy; im nas więcej tym weselej.
Od następnego spotkania chcemy rozpocząć Rozmowy na temat….; Chcemy, abyście dzieliły się swoimi doświadczeniami dotyczącymi omawianej na spotkaniu kwestii – na pierwszy ogień idą podróże z dzieckiem. Chcemy porozmawiać o miejscach, które znacie i polecacie na pobyt rodzinny, liczymy też na rady dotyczące np. podróży samolotem czy pociągiem z dzieckiem.

img_38021

img_3815

img_3793

img_3750

Tekst i zdjęci autorstwa Gosi Krasny.

Reklamy

%d blogerów lubi to: