spotkanie z doradcą laktacyjnym

by

25 marca 2009 r spotkanie z doradcą laktacyjnym Moniką Staszewską
Na spotkanie z doradcą laktacyjnym przychodzą mamy ad hoc, jednorazowo ale jest też część mam, które regularnie spotykają się z Moniką (taka formuła, mówienia sobie po imieniu jest przyjęta na spotkaniach). Miejscem spotkań jest salka przy kancelarii parafialnej kościoła Św. Zygmunta w Warszawie, na Bielanach.
Przychodząc pierwszy raz z konkretnymi pytaniami nie miałam jakichkolwiek obiekcji w zadawaniu ich na forum przy nieznanych osobach. Nie wiem na czym polegała „magia” spotkania ale panująca atmosfera otwartości, spontaniczności, wyrozumiałości, sympatii, pozwalała poczuć się jakby się było stałym bywalcem. Na pewno wielka w tym zasługa Moniki, która emanuje ciepłem, pozytywnym nastawieniem, rzetelnością, traktowaniem każdego indywidualnie.
Po rundce przedstawienia się i swoich pociech w sposób bardzo naturalny wywiązywała się dyskusja. Podczas rozmowy każda z nas mogła zabrać głos i podzielić się swoimi doznaniami lub posłuchać o bolączkach innych oraz ich rozwiązaniach, czerpiąc wiedzę na przyszłość. To bardzo ubogacające móc skonfrontować własne doświadczenia z doświadczeniami innych mam oraz móc dzielić się własnymi przeżyciami.
Podsumowując mogę powiedzieć, że kapitalną sprawą jest taka inicjatywa, gdzie mamy możliwość porozmawiania z fachowcem, indywidualnie, nieodpłatnie, z możliwością regularnych wizyt w tak przyjaznej atmosferze.
Joanna Tarlaga

Reklamy

%d blogerów lubi to: