Lullaby

by

Lullaby – inspiracja, informacja, przygoda

_7cl8681_male1

Lullaby to wyjątkowe miejsce na mapie stolicy. To nie tylko sklep gromadzący ubranka i zabawki przyciągające starannym i estetycznym wykonaniem, funkcjonalnością i elegancją. To przede wszystkim miejsce przyjazne mamom poszukującym rzetelnej i indywidualnej porady. Zgromadzone tutaj ubranka, zabawki, kosmetyki i wszelkie akcesoria niezbędne w codziennym środowisku małego dziecka odznaczają się nie tylko wyjątkową oryginalnością i dbałością o detal, ich podstawowym atutem jest wysoka jakość materiałów i bezpieczeństwo użytkowania.

Priorytetowym zadaniem dla Lullaby jest prezentowanie idealnej wyprawki, która często bywa kłopotliwym tematem dla młodych rodziców. Tylko tutaj dowiesz się, co warto kupić, co będzie potrzebne w pierwszych miesiącach opieki nad maluszkiem, jaki rozmiar wybrać, z czego nie można zrezygnować.

Lullaby promuje nowatorskie rozwiązania i dlatego otacza się tylko wyjątkowymi markami. Można tutaj znaleźć m.in. edukacyjne i bezpieczne dla dzieci drewniane zabawki Haby czy też nowoczesne w formie akcesoria nowojorskiej firmy Dwell Studio, dowiedzieć się, jak korzystać z wielofunkcyjnych chust Didymos, zachwycić się stylistyką praktycznych toreb dla mam Ju-ju-be i eleganckich Petunia czy też zadbać o zdrowy sen maluszków dzięki śpiworkom Grobag, polecanych przez brytyjskich konsumentów. Mamom proponujemy kosmetyki pielęgnacyjne Mama Mio, Valmont i Weleda. Spragnionym ruchu maluchom na wiosnę oferujemy nowoczesne rowerki i hulajnogi.

Zapraszamy już teraz do sklepu Lullaby na ulicy Kruczej 17 w Warszawie. Niebawem oferta będzie dostępna w sklepie internetowym www.lullaby.pl.

Lullaby

ul. Krucza 17

00-526 Warszawa

tel. 22 628 75 40

Reklamy

%d blogerów lubi to: