14 kwietnia

by

Tuż po świętach wielkanocnych we wtorek  14 kwietnia było słonecznie,  wiosennie i uroczyście.  Sale wypełniła chmara balonów.  Tym razem na stole oprócz zdrowych przekąsek pojawiło się trochę świątecznych ciast no i przede wszystkim najprawdziwszy TORT. Okazją były pierwsze urodziny  Tomka synka Agnieszki. Było „sto lat” i życzenia no i oczywiście łasowanie tortu. Z tak ważnej okazji odwiedził nawet tata Tomka i mamy nadzieję, że bawił się z nami dobrze. Drugim jubilatem okazał się być  Ryś, rówieśnik Tomka.

Kolejną atrakcję (o zgrozo znowu łakomstwo) przygotowała Hania. Bardzo dziękujemy za pomysł i realizacje! Dzieci dostały miseczki z kolorowymi galaretkami i foremki, przy pomocy których mogły z tych galaretek wycinać najprzeróżniejsze kształty. Zabawa była smakowita 🙂

Jak zwykle był czas na zabawę i pogaduszki. Po pewnym czasie panująca za oknem przepiękna wiosenna pogoda sprawiła, że powoli przeniosłyśmy się do jordanka przed domem kultury. Starsze dzieci mogły poszaleć na placu zabaw a maluchy odetchnąć świeżym powietrzem.

Tylko ile nas było? Czy ktoś policzył?

img_58641

Urodzinowo,

img_5875

galaretkowo,

img_5993

i wiosennie!

img_6014

Fot. Gosia Kraszny-Szyszkiewicz

I jeszcze solenizant wraz z rodzicami 🙂

p4150222

Fot. Milena Dębek

Reklamy

%d blogerów lubi to: