21 kwietnia

by

W dniu 21 kwietnia 2009r. odbyło się kolejne spotkanie naszego klubu. Tym razem gościem specjalnym była Joanna Bogdan, przedsiębiorcza mama z Bemowa, producentka chust i miękkich nosideł dla dzieci Lenny Lamb.
Zainteresowanie spotkaniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Przyszło do nas ponad 20 mam, niektóre z dwójką pociech. Nasza mała salka pękała w szwach. Starszaki nie miały gdzie rozwinąć skrzydeł, brakowało miejsca do zabawy, maluchy czuły się niekomfortowo i niestety część mam z płaczącymi dziećmi musiała szybko opuścić ciasne i duszne pomieszczenie. Mamy chustowe ściśnięte w małym kąciku też nie miały miejsca do doskonalenia swoich umiejętności.
Mimo problemów „technicznych” spotkanie należy zaliczyć do udanych. Joasia zaprezentowała swoje produkty, pomagała nowicjuszkom prawidłowo się „zamotać”, a doświadczone mamy chustowe mogły wymienić się spostrzeżeniami i doskonalić umiejętności. Joasia przekazała też nam do testowania piękne, czerwone nosidło Mei-Tai.
Niestety nie starczyło miejsca, aby zorganizować naszym dzieciom „śpiewanki” i inne gry i zabawy. Mimo wszystko tak duże zainteresowanie spotkaniami w klubie jest dla nas dużą radością i świadczy o olbrzymim zapotrzebowaniu na tego typu inicjatywę.

p4220039

Oj tłoczno było tym razem bardzo

p4220074

ale niektórzy mimo całego zamieszania dobrze się bawili.

p4220068

Fot. Milena Dębek

Reklamy

%d blogerów lubi to: