28 maja (Jeszcze) Lepsza Mama

by

UWAGA! W ostatnim tygodniu maja zamiast we wtorek spotykamy się w czwartek 28 maja o godz 10
Zapraszamy na warsztaty (Jeszcze) Lepsza Mama – jak pomóc dzieciom by radziły sobie z uczuciami warsztaty poprowadzi pani Alicja Niemierko-Pająk.

Będzie to spotkanie w ramach Wyprawy Mam na którą serdecznie zapraszamy i polecamy!

O Warsztatach: „„Kiedy dzieci czują się dobrze, dobrze się zachowują. Jak pomóc im aby czuły się dobrze? Zaakceptować ich uczucia! Problem -rodzice zwykle nie akceptują odczuć swoich dzieci.” Faber&Mazlish ”Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały…” Jeśli: „Nie płacz, to nie boli”, „Już dobrze”, ”To łatwe” ,to twoje słowa kierowane do dziecka… …możesz je zmienić, tak by także ono czuło, że stoisz po jego stronie. Wiele sytuacji sprzeciwu i buntu, niepewności, złości i agresji wynika z poczucia niezrozumienia. Wejdź w buty swego dziecka, poczuj co może czuć gdy rozmawia z dorosłym (mądrym, radzącym, litującym się,wypytującym, pocieszającym), poznaj swój styl rodzicielstwa oraz metody skutecznej komunikacji. Jak rozmawiać o uczuciach, jak je rozpoznawać, czy dzielić na dobre i niedobre, czy wszystkie akceptować …i jak sprawiać by dziecko poczuło się rozumiane, dowiesz się na tych warsztatach.

Prowadzący: Alicja Niemierko-Pająk – psycholog, bajkoterapeuta, trener PRIDE – warsztatów dla rodzin adopcyjnych i zastępczych, certyfikowany trener szkoleń „Szkoły dla Rodziców” metodą Faber & Mazlish w CMPPP. Kilka lat pracowała jako wolontariusz w domu dziecka. Prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych przy Poradni Chrześcijańskiej Cereo. Jest mamą 3 letniej Zuzi:).

Wszystkie mamy bardzo prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w warsztatach do mnie (Gosia) mak@anatis.net . Chcemy się zorientować ile nas będzie i ile mam z zewnątrz możemy zaprosić.


Reklamy

%d blogerów lubi to: