Bajkolandia

by

www.bajkolandia.pl

Centrum Rozwoju dziecka Bajkolandia jest miejscem oferującym dzieciom i ich rodzicom przyjazną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, stymulujące i atrakcyjne otoczenie oraz szeroki zakres usług edukacyjnych.

Sala Zabaw

W sali zabaw dzieci mogą aktywnie spędzić czas i świetnie się bawić. Jednocześnie mają okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo – ruchową, umiejętności manipulacyjne oraz integrować się z rówieśnikami.

Zajęcia edukacyjne

W Bajkolandii została tez przygotowana przez specjalistów bogata oferta zajęć dopasowanych do potrzeb małego odbiorcy zgodnie z jego wiekiem i zainteresowaniami.

Warsztaty dla rodziców

Ponieważ właściwy rozwój dziecka i jego odpowiednia stymulacja jest niezwykle ważna, w swojej ofercie Bajkolandia ma również zajęcia przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach. Podczas tych zajęć rodzice będą mogli udoskonalić swój warsztat rodzicielski oraz skorzystać z konsultacji z psychologiem.

Imprezy dla dzieci

W Bajkolandii można też zorganizować dla swojego dziecka wyjątkowe urodziny pełne atrakcji. Pod czujnym okiem animatorów dzieci wezmą udział w licznych zabawach, konkursach i atrakcjach.

Reklamy

%d blogerów lubi to: