25.05 spotkanie z Izabelą Górnicką-Zdziech – autorką książki „Mama ma etat w domu”

by

25 maja spotkanie z Izabelą Górnicką-Zdziech – autorką książki „Mama ma etat w domu”

Serdecznie zapraszamy na:
spotkanie z Izabelą Górnicką-Zdziech, autorką książki „Mama ma etat w domu”

Spotkanie z panią Izabelą Górnicką-Zdziech na temat książki „Mama ma etat  w domu” będzie pretekstem do rozmowy o dylematach mam – czy pozostać z dzieckiem w domu, czy też oddać się karierze zawodowej. O trudnościach jakie spotykamy podejmując decyzję o urlopie wychowawczym lub powrocie do pracy. O tym co zyskujemy, a co tracimy w obydwu przypadkach. Książka „Mama ma etat w domu” może być pomocą w uporaniu się z tymi dylematami. Książka jest skierowana do rodziców poszukujących, próbujących świadomie kształtować swoje rodzicielstwo.

Podczas 2-godzinnego spotkania:

  • Poznamy doświadczenia dziennikarskie autorki.
  • Poznamy proces powstawania książki „Mama ma etat w domu”, która zrodziła się z idei mamy od prawie 11  lat   pozostającej w domu z dziećmi. Dowiemy się co można znaleźć w książce, na jakie pytania znajdziemy w niej odpowiedzi.
  • Usłyszymy jak konstruktywnie spędzać czas pierwszych lat życia dziecka, by skorzystało na tym nie tylko dziecko, ale także mama. Usłyszymy jak budować więzi z dzieckiem od chwili jego poczęcia.
  • Autorka odpowie na różne pytania i wątpliwości nasuwające się mamom i tatusiom.

Izabela Górnicka-Zdziech jest mamą 5-letniej Helenki, 8-letniego Antosia i prawie 11-letniego Stasia.  Z wykształcenia jest dziennikarką. Pracowała w radio, publikowała swoje felietony, poezje i inne teksty w kilku tytułach prasowych. Jej pasje to wychowywanie dzieci oraz pisanie. Pierwszą realizuje zajmując się dwoma synkami oraz córeczką, drugą – wychwytując nieliczne wolne chwile za dnia i w nocy. Opublikowała szereg książek: „Sianokosy”, 1994 r., „przez Ucho Igielne”, 1996 r., „Rozmowy pod niebem”, 2003 r., „Sukienkę ze starego płaszcza”, 2004 r.,  „Przewodnik inteligentnego snoba według Franciszka Starowieyskiego”,  2004r., „Czas świadectw. Drogi do Boga”, 2005 r., „Mama ma etat w domu”, 2006 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie WWW.gornicka-zdziech.pl

Termin i miejsce:

25 maja 2010 r. (wtorek)

godz.: 11.00 – 13.00

Klub Mam i Tatusiów na Bielanach

Młodzieżowy Dom Kultury

Ul. Cegłowska 39

Reklamy

%d blogerów lubi to: