06. 12 – Przedświąteczny przegląd szaf i mikołajkowy czad

by

Organizujemy wymianę ubranek, akcesoriów zabawek dla dzieci, a także – ubrań, dodatków, butów itp. dla mam, również tych spodziewających się potomstwa.
Zapraszamy wszystkich chętnych, by w weekend przejrzeli swoje szafy i dziecięce regały, wybrali te rzeczy, z których już nie będą korzystać, i przynieśli na nasze spotkanie.

Obowiązuje kilka prostych zasad:

  1. Wszystkie ubrania – i dla dzieci, i dla mam – powinny być czyste (wiadomo, ślady marchewki na bodziaku to norma, ale ubranka powinny być uprane).
  2. Wszystkie zabawki i akcesoria powinny być czyste i bezpieczne (mogą być uszkodzone, ale w taki sposób, żeby nie zagrażać bezpieczeństwu dziecka).
  3. Uczestnicy biorą udział w zabawie bezpłatnie. Po zakończeniu wymiany rzeczy, których nikt nie wziął, zostaną zebrane i przekazane np. do domu samotnej matki (jeśli ktoś ma pomysł, co pożytecznego można zrobić, prosimy o zgłoszenie!). Zabawki mogą np. zostać w Klubie.
  4. Każdy uczestnik proszony jest o przyniesienie jednej dużej torby, np. takiej na śmieci. Torby przydadzą się do spakowania rzeczy, które zostaną bez właściciela.
  5. Z założenia wymiana ubranek i akcesoriów jest bezpłatna, ale uczestnicy mogą także sprzedawać swoje artykuły. Nie ma też obowiązku zostawiania rzeczy, których nikt nie wybrał – mogą powędrować z powrotem do szafy właściciela.

Pamiętajcie, możecie przynieść wszystko, co zalega Wam w domu: od niewykorzystanych pieluszek, wanienek, kombinezonów zimowych dla maluszków – po  sukienki sylwestrowe, za małe szpilki, spodnie ciążowe, tusz do rzęs, a nawet książki. Jedynym ograniczeniem jest Wasze przywiązanie do „przydasiów” 🙂

Ponieważ wszystko szykujemy na ostatnią chwilę, bardzo prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa.

Tego dnia zaproponujemy Wam również wspólną zabawę, poczęstunek a dla naszych pociech szykujemy drobne mikołajkowe upominki.

Termin i miejsce:
06 grudnia 2010 r. (poniedziałek)
Godz.: 10.00
Stowarzyszenie „Mamy Czas”
Ul. Żeromskiego 29,
II p., sala 265

Reklamy

%d blogerów lubi to: