tak się zaczęło

A wszystko zaczęło się tak….

“Po przeczytaniu artykułu  w ,,Twoim Stylu” , ,,Witajcie w Klubie” listopadowego wydania 2008r od razu wiedziałam, że to coś dla mnie, że to moja misja.
Miałam już dosyć siedzenia w domu, gotowania, sprzątania itp. Z nikim się nie spotykałam, były tylko dzieci . A mam ich czwórkę-  20,  18 , 14 i 2 latka . O sobie zapomniałam, zaniedbałam się całkowicie, wpadałam w różne nastroje, co źle wpływało na dzieci . Czasami nie potrafiliśmy się porozumieć , często myślałam, że jestem złą matką. Chciałam coś robić, ale nie wiedziałam za bardzo co. Do momentu przeanalizowania tekstu w gazecie.
Od razu zabrałam się do działania. Nawiązałam kontakt z Kasią Kordulewską z Klubu Mam na Ursynowie. Wskazała ,,światełko ” i poszło . Moje wizyty z Burmistrzami Bielan były owocne. Obaj Panowie podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie i obiecali lokal według naszych potrzeb. Bardzo pozytywnie przyjęli mój projekt. Teraz tylko czekamy.
Na forum gazety pl. zaczęłam szukać mam do współpracy. Miałyśmy już swoje dwa spotkania w herbaciarni. Rozgorzały się dyskusje, było dużo tematów, przedstawiłyśmy się sobie, opowiedziałyśmy o naszych pociechach . Coraz więcej mam się odzywa.
Chciałybyśmy spotykać się dwa razy w tygodniu, w tym także w soboty, gdyż zgłosiły się mamy pracujące. Na takie spotkania przychodziły byśmy z dziećmi, aby odreagować codzienność, a przy okazji nasze pociechy mogły by się zaprzyjaźnić .
Zaczęłam sama, a teraz jest nas coraz więcej…”
Joanna

Reklamy

Jedna odpowiedź to “tak się zaczęło”

  1. magdalena nicia Says:

    super pomysł popieram takie placówki tylko w wiosce nic niewyszł0

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: